Hakkımızda


Sahab Turizm olarak 2013 yılında Trabzon’da hizmet vermeye başladık. Kısa sürede profesyonellik yolunda çok güzel adımlar atarak Güler yüzümüz ve deneyimli kadromuz ile siz değerli misafirlerimize bölgemiz ve şehrimizi en güzel şekilde tanıtmak yolunda ilerliyoruz.  Yurt içi ve yurt dışı turları ile birlikte kültür turlarımız , acentamız bünyesinde bulunan apart otel , süit otellerimiz ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. 

Vizyonumuz 
Sahab Turizm olarak bu güne kadar sayısız misafir ağırladık , en büyük gayemiz olan memnuniyet açısından ödün vermek asla göze alamayacağımız sorumluluklar arasında yer almaktadır. İsmimizin hakkını vermek için elimizden geleni yapmaktan gurur duymaktayız.


Hedeflerimiz 
Sahab Vip Turizm olarak Turizm çatısı altında tüm algılara hitap eden başta Güler yüz olmak üzere yenilikçi ve yaratıcı hizmetler sunan Uluslar arası bir seyahat şirketi olmaktır. şirketimize ve hizmetlerimize sorumlulukla sahip çıkmak, en iyi performansı sağlayacak verimlilik esasına sahip olmak ve böylece "güveni" sürdürülebilir kılmaktır. 
Bize vereceğiniz güven ve desteğiniz, seyahatlerinizde kaliteli ve güvenilir hizmet olarak geri dönecektir. Başarılı anları sizinle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyacağız.

İletişim


Pelitli Mahallesi Ada Sokak No:3/B Ortahisar / TRABZON
info@sahabtrabzon.com
+90 462 334 8080
Copyright © Sahab Turizm